Auhinnad

Isegi kui Sul on saun olemas, siis kuuele saunalisele mõeldud iglusaun on juba pelgalt välimuse tõttu midagi täiesti erinevat, sisust rääkimata. Selles on olemas kõik, mis ühes korralikus saunas olema peab ja dušikomplekti lisame sinu soovide järgi. Iglusauna saad kätte kasutamisvalmina ja selle paigaldamine ei valmista tänu juhendile mingeid raskusi. Nii et - HEAD LEILI OMA UUES IGLUSAUNAS!

Lisaauhindadena loosime välja 50 KOOSdisaini linasest kangast saunalina. 2 eestimaise disaineri, kelle tõeliseks kireks on looduslike materjalide kasutamine, toodang on kaasaegse disainiga ja praktiline – linad imavad hästi niiskust, kuivavad kiiresti ja on väga vastupidavad, muutudes kasutades üha pehmemateks.

Registreeri ostutšekk

Ostes Rehe tooteid ja registreerides ostutšeki osaledki auhinnamängus. Et loosiõnne korral oma auhind kätte saada, märgi kindlasti ära Sulle sobivaim pakiautomaat, mille kaudu saaksime võidetud saunalina Sinuni toimetada.

Tasuta saad ostutšeki registreerida www.eestipagar.ee

Kiirelt (näiteks kohe peale ostu) saad ostutšeki registreerida SMSiga. Selleks saada ostutšeki number koos märgusõna REHE ja oma nimega lühinumbrile 12010. Näiteks: Rehe (tühik) 2379624 (tühik) Jaan (tühik) Tamm (tühik). SMSi hind 0,20€.

NB! Hoia ostutšekk alles, sest auhinna saad kätte vaid selle esitamisel!

Võitjad +

Rehe tooted

Väike rukkileib

Suur rukkileib

Väike vormileib

Suur vormileib

Koorikleib

Väike teraleib

Reklaamklipid:

Reeglid +

Isikuandmete töötlemine +