Oh kooliaeg, oh kooliaeg!

 

KAMPAANIA ON LÕPPENUD!

PALJU ÕNNE VÕITJATELE!

Eesti Pagari Koolitort teeb selle õppeaasta alguse puhul kümnele magusafännile ägeda üllatuse. Käima läheb Koolitordi kampaania, mille auhindadeks on mahukad ning praktilised XD Design seljakotid. Kotil on peidetud lukud ja taskud, esipaneelil puudub juurdepääs koti sisemusse ning lisaks on kott ka vetthülgavast materjalist.

Osalemine on lihtsamast lihtsam: osta Koolitorti, rega tšekk veebis ja oota, et loosiõnn naerataks. Kokku loosime 10 vinget seljakotti.

Magusat ja turvalist kooliaastat!

Auhinnad

Auhind: Praktiline seljakott (10tk)

TOOTED

Võitjad

 • ANU REBANE
 • ASTRID ROSENBERG
 • AARE PUUSAAR
 • EVELY SIIM
 • KRISTIINA HEIMONEN
 • ESTER KURU
 • MERIKE MARIPUU
 • NATALIA MISHKINA
 • MARKO VUKS
 • KATI DOMBERG

VÕIDA PRAKTILINE SELJAKOTT!

ÜLDTINGIMUSED

Ajavahemikul 23.08.2022 – 05.09.2022 toimuvat kampaaniat “Võida praktiline seljakotti!” korraldab AS Eesti Pagar (edaspidi Korraldaja), registrikoodiga 10080750, asukohaga Järva maakond, Paide linn, Tööstuse tn 34, 72720, Eesti.

Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ja kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi.

Kampaanias ei ole lubatud osaleda Eesti Pagar AS-i ning kampaania läbiviimisega seotud muude firmade  töötajatel ning nende pereliikmetel.

KAMPAANIAS OSALEMINE JA AUHINNAD

Kampaanias osalemiseks tuleb osta Eesti Pagari “Koolitort”ning registreerida ostutšeki number kampaanialehel eestipagar.ee/koolitort

Registreerides ostutšekki, tuleb kampaanialehel täita etteantud lahtrid.

Loosimises osalemiseks võib ühe ostutšeki esitada ainult ühe korra.

Kampaania auhinnafondis on praktilised seljakotid (10tk) (ühe koti väärtus: 61,63€) Kampaania auhinnafond kokku: 616,30€

08.09.2022 loositakse kõikide kampaanias osalejate vahel välja 10 seljakotti.

 • 08.09 loosimises osalevad kõik registreeringud mis on tehtud vahemikus 23.08.22  alates 00:00:00  kuni 05.09.22 kell 23:59:59.

Auhinnad loositakse välja kõigi registreerunute vahel. Loosimiseks kasutatakse digitaalset algoritmi, mis valib võitjad välja juhuslikult.

Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustes sätestatud korras ja tähtaegadel.

Kampaania auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.

Korraldajal on õigus nõuda ostutšeki esitamist ning kontrollida kõikide saadetud tšekinumbrite ehtsust. Auhinda ei väljastata, kui puudub ostutšekk või kui see on omandatud ebaausal teel. Auhinda ei väljastata ka siis, kui tšeki numbrit on võltsitud või moonutatud.

Korraldaja jätab omale õiguse muuta kampaania reegleid ning anda välja lisaauhindu.

 

 

OSALEMISÕIGUS

Auhinnad loositakse välja nende vahel, kes on kampaania jooksul ehk 23.08.22 – 05.09.22 ostnud kauplusest Eesti Pagari Koolitordi, säilitanud ostutšeki ja sisestanud tšeki numbri kampaanialehel.

Kampaanias osalemiseks vajaliku teabe esitamise viimane kuupäev on 05.09.22.

Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, vastavust korraldaja kehtestatud reeglitele, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist kõigi korraldaja kehtestatud kampaaniatingimustega. Alaealise osaleja puhul loetakse osalemine kinnitatuks, kui osalejal on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik kinnitab kampaania reeglitega tutvumist ning nendega nõustumist.

Kampaanias osalev toode:

 • Eesti Pagar “Koolitort”, 650g, EAN4740086020597

VÕITJAD

Võitjate nimed avalikustatakse Eesti Pagari kampaanialehel eestipagar.ee/koolitort

Võitjatega võetakse ühendust sisestatud kontaktandmete kaudu ning lepitakse kokku auhinna üleandmises.

Auhinnad saadetakse võitjatele Omniva pakiautomaatidesse ja vajadusel võetakse andmete täpsustamiseks ühendust

NB! Ostutšekk tuleb võidu tõestamiseks alles hoida.

ISIKUANDMETE KAITSE

AS Eesti Pagar töötleb kampaania käigus osaleja poolt esitatud isikuandmeid vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele kampaania läbiviimise eesmärgil.

Kampaanias osaleja annab AS Eesti Pagarile nõusoleku töödelda esitatud andmeid järgnevatel eesmärkidel: kampaania tulemuste kohta kokkuvõtete tegemiseks; kampaaniaga seotud koostööpartneritele info edastamiseks; võitjate välja loosimiseks ja nende teavitamiseks; võitja nime avaldamiseks kampaania veebilehel, uudiskirjade saatmiseks.

Kampaanias osalejatel on õigus saada lisainfot AS Eesti Pagari poolt isikuandmete töötlemise kohta. Selleks tuleb saata e-kiri aadressile: info@eestipagar.ee . Isikuandmete vastutav töötleja on AS Eesti Pagar, registrikood 10080750 (asukoht: Tööstuse 34, 72720 Paide).

Kogutud andmeid säilitatakse 3 kuud alates kampaania lõpukuupäevast ehk kuni 05.12.2022.

LISATEAVE

Kampaania kohta saab lisateavet küsida ja tekkinud pretensioone esitada e-posti aadressil info@eestipagar.ee

Pretensioonidele vastame 3 kalendripäeva jooksul ja pretensioone saab esitada kuni 05.10.22.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest kohe meedia vahendusel.

Korraldajal on õigus jätta auhind välja andmata, kui võitjaga ei ole võimalik ühendust saada 5 (viie) tööpäeva jooksul pärast loosimist või kui võitja ei pöördu auhinna võitmise fikseerimiseks korraldaja poole e-posti aadressil info@eestipagar.ee  hiljemalt 05.10.22. Kui võitjaga ei õnnestu ühendust saada, loositakse välja uus võitja.

 

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

AS Eesti Pagar töötleb kampaania käigus osaleja poolt esitatud isikuandmeid vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele kampaania läbiviimise eesmärgil.

Kampaanias osaleja annab AS Eesti Pagarile nõusoleku töödelda esitatud andmeid järgnevatel eesmärkidel: kampaania tulemuste kohta kokkuvõtete tegemiseks; kampaaniaga seotud koostööpartneritele info edastamiseks; võitjate välja loosimiseks ja nende teavitamiseks; võitja nime avaldamiseks kampaania veebilehel; uudiskirjade saatmiseks.

Kampaanias osalejatel on õigus saada lisainfot AS Eesti Pagari poolt isikuandmete töötlemise kohta. Selleks tuleb saata e-mail aadressile: info@eestipagar.ee. Isikuandmete vastutav töötleja on AS Eesti Pagar, registrikood 10080750 (asukoht: Tööstuse 34, 72720 Paide).

Kogutud andmeid säilitatakse 3 kuud alates kampaania lõpukuupäevast ehk kuni 05.12.2022.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teavitades sellest koheselt meedia vahendusel.