Võida puhkus
koogipealinna!

Osta Eesti Pagari torte, kooke ja rullbiskviite ning võid võita puhkuse kahele Viini.

Reis sisaldab lennupileteid äriklassis, tipptasemel majutust 5* hotellis ja põnevaid kultuurielamusi.

Lisaks läheb loosi 20 Arro Keraamika
Lindude sarja koogikomplekti.

Kampaania kestus: 01.02.–31.03.2020

Kampaania on katkestatud

Seoses kujunenud eriolukorraga ning sooviga tõkestada edasist viiruse levikut oleme otsustanud katkestada magusakampaania-Kaleidoskook, mille peaauhinnaks on reis koogipealinna Viini. Praegu on oluline seada esikohale enda ja teiste tervis.

Siiski jagame välja kampaania vaheauhinnad, mille võitjatega võtame peagi ühendust.

Oleme kampaania lõpust teavitanud ka meie edasimüüjaid ning kampaania on katkestatud kõikides jaekettides.

Loodame teie mõistvale suhtumisele.

Püsime terved!
Eesti Pagar

Võitjad

Palju õnne kõigile võitjatele!

Võitjatega võetakse isiklikult ühendust.

Arro Keraamika koogikomplekti võitjad:

Helen P Merlin M Greta K Aljona R Katrin T Maire B Aire K Jaanika L Maili M Terje K Kristiina L Vahur L Jelana K Reet L Maiga R Anton K Rena V Maie T Gerli A Jaana I

Tooted

Purukoogisõltlane

Napoleoni kook
Šokolaadi-Napoleoni kook
Meekook
Britta kook

Parandamatu šokohoolik

Šokolaadikook
Pealinna kook
Kräsupea

Naeratav marjasuu

Mustikakook
Maasika-jogurtikook
Šokolaaditort

Eksootiline magusasõber

Aprikoosikook
Mandariinikook
Astelpaju-brüleekreemikook
Soolakaramellikook

Traditsiooniline koogisõltlane

Prantsuse kohupiimakook
Kohupiimakook
Vaarika-kohupiimakook
Kohupiima-sefiirikook
Küpsisekook
Kihiline kohupiimakook
Aleksandrikook
Õuna-ingverikook

Rullid

Jõhvikarull
Kohupiimarull
Rõõmurull
Mee-karamellirull
Astelpajurull
Metsmaasikarull

Tordid

Sokolaaditort
Vaarikatort
Kohupiima-küpsisetort
Napoleoni tort
Metspähklitort
Kohupiima-maasikatort
Tosca kook pähkli-rosina
Polaartort
Kirsi-kohupiima purukook
Õuna-kohupiima purukook
Maasika-kohupiimatort
Valge glasuuri-pohlatort
Sefiiritort
Trühvlitort
Mõmmi
Rukkilill
Vaarika-red velvet
Kirju kohupiimatort
Kohupiima-sefiiritort
Daimitort

Keeksid

Banaanikeeks
Keeks
Šokokeeks

Auhinnad

Luksuslik linnapuhkus koogipealinnas

Lase Viinil end maitsete ja elamustega võrgutada! Luksuslik linnapuhkus kahele koogipealinnas sisaldab lennupiletid äriklassis ja mugavat majutust hotellis. Lisaks külastusi koogimuuseumisse, Vivaldi Four Seasons kontserdile ja harivat veinituuri ratastel.

Arro Keraamika koogikomplekt

Komplekti kuuluvad Arro Keraamika türkiislinnu portselanteekann, kaks roosamanna koogitaldrikut ja kaks tee- või kohvitassi komplekti. Liisu Arro loomingul põhinev Lindude sari on inspireeritud Põhjamaade külmast ja pikast talvest. Värvilised ja unenäolised linnud sümboli-seerivad suve soojust, helisid, lõhnasid ja värve, mida igatseme.

Reklaamklipid

Kräsupea

Kampaania tingimused

Ajavahemikul 01.02.–31.03.2020 toimuvat kampaaniat “Võida puhkus koogipealinna!" korraldab AS Eesti Pagar (edaspidi korraldaja), registrikoodiga 10080750, asukohaga Järva maakond, Paide linn, Tööstuse tn 34, 72720, Eesti.

Tingimustega kehtestatakse kampaania reeglid. Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ja kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi.

Kampaanias ei ole lubatud osaleda Imagine AD OÜ, Eesti Pagar ASi ning kampaania läbiviimisega seotud muude firmade (Syrr OÜ jt) töötajatel ning nende pereliikmetel.

Kampaanias osalemine ja auhinnad

Kampaanias osalemiseks tuleb Eesti Pagari koogi, tordi või rullbiskviidi ostmisel registreerida ostutšeki number kampaanialehel eestipagar.ee/magus või saata sõnum numbrile 15977 sisuga KOOK[tühik]EESNIMI[tühik]PEREKONNANIMI[tühik]OSTUTŠEKI NR.

Kõikide ostutšeki registreerinute vahel loositakse kampaania lõpus välja luksuslik linnapuhkus kahele Viinis ja 20 Arro Keraamika Lindude sarja koogikomplekti (üks komplekt sisaldab: Arro Keraamika türkiislinnu ja kuldsete sulgedega portselanteekannu, kahte helesinist tee- ja kohvitassi koos alustaldrikutega ning kahte roosamanna linnuga praetaldrikut).

Osaleja võib kampaania perioodi jooksul Eesti Pagari kampaaniatooteid osta ja kampaanias osalemiseks registreeruda mitu korda, kuid loosimisel osalemiseks võib ühe ostutšeki saata ainult ühe korra. Ühe tšeki mitmekordsel registreerimisel osaleb ainult esimesena tehtud registreering.

Auhinnad loositakse välja kõigi registreerunute vahel. Loosimiseks kasutatakse digitaalset algoritmi, mis valib võitjad välja juhuslikult.

Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustes sätestatud korras ja tähtaegadel.

Kampaania auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.

Korraldajal on õigus nõuda ostutšeki esitamist ning kontrollida kõikide saadetud tšekinumbrite ehtsust. Auhinda ei väljastata, kui puudub ostutšekk või kui see on omandatud ebaausal teel. Auhinda ei väljastata ka siis, kui tšeki numbrit on võltsitud või moonutatud.

Korraldaja jätab omale õiguse muuta kampaania reegleid ning anda välja lisaauhindu.

Osalemisõigus

Auhinnad loositakse välja nende vahel, kes on kampaania jooksul ehk 01.02.–31.03.2020 ostnud kauplusest Eesti Pagari tordi, koogi või rullbiskviidi, säilitanud ostutšeki ja sisestanud tšeki numbri kas kampaanialehel või saatnud numbrile 15977 tasulise SMS-i sisuga KOOK[tühik]EESNIMI[tühik]PEREKONNANIMI[tühik]OSTUTŠEKI NR. SMS-i hind on 0,19€.

Kampaanias osalemiseks vajaliku teabe esitamise viimane kuupäev on 31.03.2020.

Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, vastavust korraldaja kehtestatud reeglitele, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist kõigi korraldaja kehtestatud kampaaniatingimustega. Alaealise osaleja puhul loetakse osalemine kinnitatuks, kui osalejal on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik kinnitab kampaania reeglitega tutvumist ning nendega nõustumist.

Kampaanias osalevad järgnevad tooted:

KOOGID

Vahukoorega

Astelpaju-brüleekreemikook 380g, Mandariinikook 380g, Šokolaadikook 250g

Vahukreemiga

Brownie-pohlakook 350g, Britta kook 300g, Britta kook 900g, Sõbrakook 300g

Hapukoorega

Küpsisekook 550g, Kräsupea 320g, Kräsupea 1,0kg, Meekook 350g, Meekook 1,0kg, Pealinna kook 350g, Pealinna kook 1,1kg, Roheline sametkook 400g

Jogurtiga

Mustikakook 350g, Maasika-jogurtikook 350g, Maasika-jogurtikook 1,1kg

Kohupiimaga

Aprikoosikook 310g, Kohupiimakook 300g, Kohupiima-sefiirikook 210g, Prantsuse kohupiimakook 320g, Prantsuse kohupiimakook 950g , Soolakaramellikook 300g , Vaarika-kohupiimakook 400g, Vaarika-kohupiimakook 1,2kg, Kihiline kohupiimakook 380g, Napoleoni kook 400g, Napoleoni kook 1,2kg, Šokolaadi-Napoleoni kook 400g


Tagasi üles

Suhkrupumatiga/ pärmit koogid

Aleksandrikook 250g, Õuna-ingverikook 380g

RULLID

Kreemiga

Rõõmurull 300g,

Kohupiimaga

Kohupiimarull 350g

Vahukreemiga

Astelpajurull 380g, Jõhvikarull 300g, Mee-karamellirull 350g, Metsmaasikarull 300g

TORDID

Kohupiimakreemiga

Tort Rukkilill 1,05kg, Kirju kohupiimatort 1,05kg, Kohupiima-maasikatort 850g , Maasika-kohupiimatort 1,1kg, Kohupiima-küpsisetort 1,0kg, Vaarikatort 880g

Munavalge-kreemiga

Kohupiima-sefiiritort 600g, Sefiiritort 800g

Vahukreemiga

Vaarika-red velveti tort 570g, Daimitort 800g, Valge glasuuri-pohlatort 900g, Šokolaaditort 1,0kg

Hapukoorekreemiga

tort Mõmmi 730g, Metspähklitort 1,0kg

Biskviittort

Beseetort 600g , Polaartort 550g, Tosca kook pähkli-rosina 600g, Trühvlitort 900g, Kirsi-kohupiima purukook 540g, Õuna-kohupiima purukook 540g

Keedukreemiga

Napoleoni tort 820g

BISKVIIDID

Biskviit 400g, Tume biskviit 400g

KEEKSID

Banaanikeeks 250g, Keeks 250g, Šokokeeks 250g

Võitjad

Võitjate nimed avalikustatakse Eesti Pagari kampaanialehel ja Eesti Pagari sotsiaalmeediakanalites. Võitjatega võetakse ühendust sisestatud kontaktandmete kaudu ning lepitakse kokku auhinna üleandmises.

NB! Ostutšekk tuleb võidu tõestamiseks alles hoida.

Isikuandmete kaitse

Kampaanias osaleja annab Korraldajale nõusoleku kampaania läbiviimise eesmärgil kasutada ja edastada Imagine AD OÜ-le töötlemiseks oma isikuandmeid, sh kampaania võitjate nimede avaldamiseks Eesti Pagari kampaanialehel ja Eesti Pagari sotsiaalmeediakanalites, samuti oma isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul pärast kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

Kampaanias osaleja poolt edastatud isikuandmeid ei kasutata muul eesmärgil, kui käesolevates tingimustes on välja toodud.

Lisateave

Kampaania kohta saab lisateavet küsida ja tekkinud pretensioone esitada e-posti aadressil eestipagar@imagine.ee. Pretensioonidele vastame 30 kalendripäeva jooksul ja pretensioone saab esitada kuni 31.03.2020.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest kohe meedia vahendusel.

Korraldajal on õigus jätta auhind välja andmata, kui võitjaga ei ole võimalik ühendust saada 5 (viie) tööpäeva jooksul pärast loosimist või kui võitja ei pöördu auhinna võitmise fikseerimiseks korraldaja poole e-posti aadressil eestipagar@imagine.ee hiljemalt 05.04.20.