Võida uus
Nissan Micra!

Ostes Eesti Pagari kooke, torte ja
rullbiskviite, võid võita uue Nissan Micra.

Lisaks loosime kõikide ostutšeki registreerinute vahel
välja 27 kohvi valmistamise komplekti.

Kampaania kestus: 01.02.–31.03.2018

Kampaania on lõppenud.Täname kõiki osalejaid ja soovime võitjatele palju õnne!

Võitjatega võtame personaalselt ühendust.


VÕITJAD

Võitjad

Nissan Micra võitja

Ilme Uibo

Kohvikomplekti võitjad (Eesnimi Perekonnanimi)

Aive Pedask
Aare Lumiste
Helis Külaots
Karla Enok
Veiko Kivipõld
Merle Keedus
Anton Abin
Anneli Höövel
Evi Eibak
Marju-Riina Laugen
Sirje Neeme
Thea Rahuoja
Tiiu Männamäe
Kaia Latkin
Berit Abel
Andres Kagover
Hilja Rohula
Ivar Vask
Ants Paikre
Jan Oja
Tiivi Kruusberg
Roland Saadre
Maile Kurst
Arvet Viirmann
Singe Laugus
Diana Fedossova
Riina Sangla

Kampaania ajal ehk 01.02.–31.03.2018 ilmuvad siia lisaauhindade võitjate nimed. Lisaauhindu loositakse välja 3 komplekti nädalas. Kampaania lõpus avaldatakse siinsamas ka peaauhinna, uue Nissan Micra, võitja nimi.

NB! Võit väljastatakse ainult ostutšeki ettenäitamisel.

Tooted

Purukoogisõltlane

Napoleoni kook
Meekook
Britta kook

Parandamatu šokohoolik

Toorjuustu-brownie
Šokolaadikook
Pealinna kook
Kräsupea
Küpsisekook
Pohla-šokolaadikook

Naeratav marjasuu

Mustikakook
Maasika-jogurtikook
Maasikamaius

Eksootiline magusasõber

Aprikoosikook
Mocca kook
Mangokook
Soolakaramellikook

Traditsiooniline koogisõltlane

Prantsuse kohupiimakook
Kohupiimakook
Särtsakas toorjuustukook
Vaarika-kohupiimakook
Kohupiima-sefiirikook
Kodujuustu-vaarikakook
Rabarberikook

Rullid

Jõhvikarull
Kohupiimarull
Rõõmurull

Tordid

tort "Tähesadu"
Kirju kohupiimatort
Toorjuustu šarlott
Daimitort
Brüleetort
Tähtpäeva tort
Kohupiima-sefiiritort

Auhinnad

Uus Nissan Micra

Uus Nissan MICRA esitab väljakutse väikeautode disaini, mugavuse ja jõudluse praegustele standarditele. Unikaalne kooslus väljendusrikkast ja kvaliteetsest sise- ja välisdisainist, intelligentsetest funktsioonidest ning erksatest sõiduomadustest teeb viienda generatsiooni Nissan MICRAst auto, mis pakub alati ainulaadseid elamusi.

Kohvikomplekt

Komplekti kuuluvad Hairo keraamiline kohviveski, ainulaadne Chemexi kohvikann ning hõrgud Koppi "Costa Rica - Montre Copey" kohvioad, mille abil saad valmistada ideaalse kohvi koogi, tordi ja rullbiskviidi kõrvale nii argipäeval kui ka peoõhtul.

Reklaamklipid

Kräsupea

Kampaania tingimused

KAMPAANIA TINGIMUSED

Ajavahemikul 01.02.–31.03.2018 toimuvat kampaaniat “Võida uus Nissan Micra!" korraldab AS Eesti Pagar (edaspidi korraldaja), registrikoodiga 10080750, asukohaga Järva maakond, Paide linn, Tööstuse tn 34, 72720, Eesti.

Kui oled ostnud kauplusest vähemalt ühe Eesti Pagari koogi, tordi või rullbiskviidi, registreeri ostutšeki number kampaanialehel www.eestipagar.ee/magus või saada numbrile 15977 SMS sisuga KOOK(tühik)EESNIMI(tühik)PEREKONNANIMI(tühik)OSTUTŠEKI NR.

Kõikide ostutšeki registreerinute vahel loositakse kampaania lõpus välja uus sõiduauto Nissan Micra 2017 5 ust IG-T 90 hj ACENTA väärtusega 15 350 € (koos km-ga). Kampaania vältel loositakse kolm korda nädalas välja ka lisaauhindu, milleks on 27 kohvi valmistamise komplekti ( üks komplekt: Chemex kann (6-le tassile), Chemex filtrid, Hario käsijahvati Skerton, kohvipakk) väärtusega 3 001,05 €. Ühe kohvikomplekti väärtus on 111,15 € (koos km-ga). Kampaaniaauhindade koguväärtus on 18 351,05 € (koos km-ga).

OSALEMISÕIGUS

Auhinnad loositakse välja nende vahel, kes on kampaania jooksul ostnud kauplusest Eesti Pagari kooke, torte ja rullbiskviite, säilitanud ostutšeki ja sisestanud tšeki numbri kas kampaanialehel või saatnud numbrile 15977 tasulise SMS-i sisuga KOOK(tühik)EESNIMI(tühik)PEREKONNANIMI(tühik)OSTUTŠEKI NR. SMS-i hind on 0,19€.

Kampaanias osalevad järgnevad tooted:

KOOGID
Keedukreemiga: Napoleoni kook 400g; Napoleoni kook 1,2kg; Napoleoni kook 2,5kg
Vahukoorega: Šokolaadikook 250g; Šokolaadikook 750g
Vahukreemiga: Britta kook 300g; Britta kook 900g; Mocca kook 300g; Mocca kook 900g
Kodujuustuga: Kodujuustu-vaarikakook 350g; Kodujuustu-vaarikakook 1,1kg
Hapukoorega: Maasikamaius 350g; Maasikamaius 1,05kg; Kräsupea 320g; Kräsupea 1,0kg; Küpsisekook 550g; Meekook 350g; Meekook 1,0kg; Meekook 2,0kg; Pealinna kook 350g; Pealinna kook 1,1kg; Pealinna kook 2,2kg
Jogurtiga: Mustikakook 350g; Mustikakook 1,0kg; Maasika-jogurtikook 350g; Maasika-jogurtikook 1,1kg; Maasika-jogurtikook 2,2kg; Kreeka jogurti kook 350g; Kreeka jogurti kook 1,05kg; Pirnikook 300g; Pirnikook 900g
Kohupiimaga: Vaarika-kohupiimakook 400g; Vaarika-kohupiimakook 1,2kg; Kohupiima-sefiirikook 210g; Kohupiima-sefiirikook 650g; Aprikoosikook 310g; Aprikoosikook 950g; Kohupiimakook 300g; Kohupiimakook 900g; Prantsuse kohupiimakook 320g; Prantsuse kohupiimakook 950g; Prantsuse kohupiimakook 1,9kg; Soolakaramellikook 300g
Toorjuustuga: Särtsakas toorjuustukook 320g; Toorjuustu-brownie 300g; Toorjuustu-brownie 900g

RULLID
Kreemiga: Rõõmurull 300g
Kohupiimaga: Kohupiimarull 350g
Vahukreemiga: Jõhvikarull 300g; Metsmaasikarull 300g

TORDID
Toorjuustuga: Toorjuustu-maasika tort 1,0kg; Toorjuustu šarlott 1,04kg; Tort "Emelii" 1,04kg
Kohupiimakreemiga: Vaarika-kohupiimatort 1,0kg; Maasika-kohupiimatort 1,1kg; Kirju kohupiimatort 1,05kg; Tort "Süda" 1,05kg; Tort "Ave" 400g
Munavalge-kreemiga: Sefiiritort 800g; Kohupiima-sefiiritort 600g
Vahukoorekreemiga: Tähtpäeva tort 1,0kg; Minitort Paradiis 450g
Vahukreemiga: Valge glasuuri-pohlatort 900g; Daimitort 800g; Brüleetort 950g; Õuna-karamelli tort 1,0kg
Hapukoorekreemiga: Metspähklitort 1,0kg; Lõvi-Lõrr tort 1,0kg; Lastetort 750g
Biskviittort: Tort "Tähesadu" 1,15kg; Tosca kook pähkli-rosina 550g; Trühvlitort 900g; Tort "Pähklike" 500g

Kampaanias pole lubatud osaleda Imagine AD OÜ, Eesti Pagar ASi ning kampaania läbiviimisega seotud muude firmade (Ellington Printing OÜ jt) töötajatel ning nende pereliikmetel.

Tagasi üles

LOOSIMINE

Kõikide osalejate vahel loosime kampaania perioodil ehk 01.02.–31.03.2018 välja 27 lisaauhinda. Lisaauhinnaks on kohvi valmistamise komplekt, kuhu kuuluvad Hairo keraamiline kohviveski, ainulaadne Chemexi kohvikann ning hõrgud Koppi "Costa Rica - Montre Copey" kohvioad. Lisaauhindu loositakse välja 3 komplekti nädalas. Lisaks loosime 4. aprillil ühele kampaanias osalenud inimesele välja peaauhinna ehk sõiduauto Nissan Micra. Auhinnad loositakse välja kõigi registreerunud osalejate vahel. Loosimiseks kasutatakse digitaalset algoritmi, mis valib võitjad juhuse alusel.

VÕITJAD

Võitjate nimed avalikustatakse Eesti Pagari kampaanialehel. Võitjatega võetakse ühendust registreerumisel sisestatud kontaktandmete kaudu ning lepitakse kokku auhinna üleandmine. Auhinna saab kätte osapoolte vahel kokku lepitud kohast ostutšeki ettenäitamisel.

NB! Ostutšekk tuleb võidu tõestamiseks alles hoida ning auhinna kätte saamiseks ette näidata.

LISATEAVE

Kampaania kohta saab lisateavet küsida ja tekkinud pretensioonid esitada e-posti aadressil eestipagar@imagine.ee. Pretensioonidele vastame 30 kalendripäeva jooksul ja pretensioone saab esitada kuni 31.03.2018.

 • • Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustes sätestatud korras ja tähtaegadel.
 • • Kampaania auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
 • • Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ja kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 • • Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest kohe meedia vahendusel.
 • • Korraldajal on õigus jätta auhind välja andmata, kui võitjaga ei ole võimalik ühendust saada 5 (viie) tööpäeva jooksul pärast loosimist või kui võitja ei pöördu auhinna võitmise fikseerimiseks korraldaja poole e-posti aadressil eestipagar@imagine.ee hiljemalt 30.04.2018.
 • • Kampaania korraldajal on õigus kontrollida kõikide saadetud tšekinumbrite ehtsust.
 • • Auhinda ei väljastata, kui puudub ostutšekk või kui see on omandatud ebaausal teel. Auhinda ei väljastata ka siis, kui tšeki numbrit on võltsitud või moonutatud.
 • • Kampaania korraldajal on õigus nõuda ostutšeki esitamist.
 • • Kampaanias osalemisega kinnitab tarbija, et tal on selleks õigus, ta on teovõimeline isik ja ta on tutvunud ning nõustub kampaania reeglitega. Alaealise puhul loetakse osalemine kinnitatuks, kui mängijal on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
 • • Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi.
 • • Kampaanias osaleja kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, vastavust korraldaja kehtestatud kampaaniareeglitele, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist kõigi korraldaja kehtestatud kampaaniatingimustega. Kampaanias osalemisega annab osaleja korraldajale nõusoleku kasutada ja edastada Imagine AD OÜ-le töötlemiseks oma isikuandmeid kampaania võitjate nimede avaldamiseks, samuti isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul pärast kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.
 • • Kampaanias osalevad isikud annavad Eesti Pagar AS-ile nõusoleku saata oma e-posti aadressile uudiskirju.