AINULT JIMNY!

Maailmas on kohti, kuhu pääseb ainult Jimnyga. Legendaarne Suzuki Jimny tuleb oma 50. juubeli puhul välja täielikult uuenenud mudelina. Tähtsaim on säilinud, Jimny on edaspidigi tõeline maastur, millel on eraldine redelraam ja aeglusti.

Suzuki Jimny välisilme rõhutab auto suurepäraseid maastikuomadusi. Praktilise disaini, sileda kapotikaane ja püstiste akende tõttu on Jimny asendinurki lihtne hinnata nii maastikul sõites kui ka linnas autot parkides.

Suzuki Jimny kolmandat generatsiooni on müüdud 194 riigis 2,85 miljonit eksemplari. Nüüd aga saab kiiresti ikooniks tõusnud automudeli ajalugu uue peatüki, kui esitletakse neljandat generatsiooni.

Registreeri ostutšekk

Osta Tosta tooteid, registreeri ostutšekk ja osaledki auhinnamängus. Mida rohkem ostutšekke kampaania auhinnamängus registreerid, seda suurem on Sinu võiduvõimalus!

Kui soovid ostutšekki registreerida koheselt peale ostu sooritamist, saad seda teha SMSiga. Selleks saada ostutšeki kood koos märgusõna ja oma nimega lühinumbrile 12010. SMSi saatmine on tasuta. Näide: Tosta (tühik) 2379614 (tühik) Jaan (tühik) Tamm

NB! Ostutšekk hoia kindlasti alles – auhinna saad kätte ostutšeki esitamisel!

TOSTA PEEDIRÖST

Tosta peediröst on ideaalne seikluspartner. Krõbisevad suutäied mineraalirikkast peediröstist turgutavad silmade tervist ja tõstavad kehalist vastupidavust. Mis tempoga sa ka ei toimetaks, siis peedis sisaldub rohkesti antioksüdante, mis aitavad taastumisele kaasa! Krõbista iseseisvalt sulavõiga või lao vorstilistest kihiliseks!

TOSTA TÄISTERA RÖSTSEPIK

Täisteradega küllastatud Röstsepik on organismile kergesti omastatav ja kõrge toiteväärtusega. Võttes nii leivalt kui saialt parimad omadused, on Täistera Röstsepik ideaalne leiva ja saiaarmastuse piirimail kiikuvale tegelase. Kasuta tervet võilevapealse arsenali, et röstsepikust meisterdada endale terveks päevaks vatsa kosutav suutäis!

TOSTA MITMEVILJARÖST IDANDATUD RUKKITERADEGA

Mitmeviljaröstist saad eriti värsked ja mahedad ampsud. Idandatud rukkiterad muudavad rösti aroomi meeldivaks ning kombineerituna päevalille- ja linaseemnetega saad osa kergest ja kiirest röstsaia gurmee-elamusest. Iseloomulikust maitsest osa saamiseks võid nosida niisama röstitult või kasutada minimaalset leivapealset!

TOSTA RUKKIRÖST

Kõige tummisem Tosta! Rukkijahus sisalduvad asendamatud aminohapped, vitamiinid ja mineraalained ning rohkelt kiuduainet teevad Rukkiröstist eesrindliku saialise, mis on võimeline meelitama nii mõnegi leivalembese tegelase röstsaiasööjate sekti. Ideaalne röstimiseks grillil ja serveerimiseks barbeque-laual leiduva toidupoolisega!

TOSTA RÖSTSAI

Kui oled kõikvõimalikest nüanssidest ja tekstuuridest küllastunud, siis on vabastav tulla tagasi algupärase maitse juurde. Tosta Röstsai on klassikalise röstsaiafänni meelispala. Röstsai võlub tuttava kuldpruuni kooriku ja kutsuvalt krõbeda tekstuuriga. Mahe mekk kutsub röstviilakale kaasautoriteks maitseid alates šokolaadikreemist kuni õrnsoolase krõmpskurgini.

OTSE PAIDEST

Kesk-Eestis, Paide metsade vahel, toimetab kaasaegne Eesti Pagari leivatehas. Põhjamaade ühe nutikama sisseseadega tehase röstsaialiinil valmivad Eesti röstisõprade tarbeks Tosta seeria kõik tooted. Tehase ligi 300 töölise valvsa pilgu all ja kärmete käte vahel segatakse, kergitatakse, vormitakse, küpsetatakse ja pakendatakse kohalikust jahust parimad pagaritooted. Peale kodumaa rändab Tosta ka Läti, Soome ja Venemaa kauplustesse, röstritesse, kõhtudesse ja südameisse. Tostaalne Eesti röstsai!

Lisaauhindade võitjad

 • Antti Parijõgi
 • Aili Tõnisson
 • Katrin Planhof Skott
 • Malle Oberpal
 • Lea Humal
 • Kristina Variksaar
 • Kaido Liiv
 • Sander Jaagus
 • Tarvi Mändik
 • Krista Randma
 • Mari-Liis Mander
 • Külli Hiietamm
 • Risto Kruusma
 • Enel Toompuu
 • Josti Samarokov