Pagaritooted kodumaisest teraviljast

Me austame Eesti teravilja. See on tervislik ja maitseb hästi! Eesti Pagar väärtustab kodumaist toorainet ja tunneb Eesti inimese maitse-eelistusi. Sellega oleme võitnud paljude poolehoiu.

Osavad pagarid
Võib ilmselt liialdamata öelda, et leib on toidu sümbol. Meie küpsetamegi Teile traditsioonilist eestimaist leiba, kuid mitte ainult. Osavate pagarite hooliva pilgu all valmivad kümned erinevad leiva- ja saiatooted, mis köidavad pilku ning maitsevad imehästi. Lisaks üllatame Teid aeg-ajalt uudistoodetega.

Eesti Pagari missioon on pakkuda parimaid traditsioonilisi ning tänapäevaseid tooteid, mis on valmistatud kohalikust toorainest kasutades kaasaegset tehnoloogiat.

Eesti Pagari visioon on jätkata Eesti juhtiva pagaritööstusena, pakkudes vastavalt tarbija ootustele kõrgetasemelist ning kvaliteetset toodangut.

Kaasaegne tehnoloogia ja tootmine
Sajandeid oli igapäevast kõhutäidet pakkuva leiva küpsetamine raske käsitöö. 19. sajandi keskel ehitati Eestisse esimesed mehhaniseeritud leivatehased, kus alguses kasutati aurujõul töötavaid seadmeid. Hiljem asendas auru elekter ning ühes sellega kasvas ka tootmise viljakus.

Astudes praegu sisse Eesti Pagari tehasesse, saabute tehnoloogilisse tänapäeva. Investeeringud seadmetesse on meie pagaritele suureks abiks. Kaasaegne tootmine aitab vastata inimeste kõrgetele kvaliteediootustele ja pakkuda väärt kõhutäidet tuhandetele inimestele nii Eestis kui ka kaugemal.

Suurim pagaritööstusettevõte
Eesti Pagar on Eesti suurim pagaritööstusettevõte, mille kaubamärk kaunistab tootepakendeid alates 2004. aastast.

Täname usalduse eest ning rõõmustame Teid ka edaspidi igapäevaselt maitsvate pagaritoodetega.

2016. aastal saavutas ettevõte kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi BRC Global Standard for Food Safety, mida pidevalt hinnatakse ja arendatakse. Varasemalt oli kasutusel ISO 22 000.